Náš příběh

Nápad na vytvoření granulí Rufruf vznikl už na podzim roku 2017. Chtěli jsme umožnit páníčkům dát svým psům přesně to, co potřebují, aniž by museli studovat bichle o psí výživě a zdlouhavě testovat různé značky psího krmiva. Řekněte sami, není lepší ten čas strávit na procházce se psem v přírodě?

Tak jsme se dali do práce. Ponořili jsme se do knih, začali objíždět výrobce granulí a hledat odborníky na psí výživu, kteří by nám pomohli. Některé granule jsme zkoušeli sami jíst, ale to prosím nikomu neříkejte! (Mimochodem, nechutnají vůbec špatně…) Spojili jsme se s renomovaným anglickým výrobcem, algoritmus konzultovali s českou veterinářkou a psí výživovou poradkyní. Dalo nám to zabrat víc, než jsme čekali, ale v lednu 2019 jsme spustili testovací provoz s prvními psy a páníčky. Odeslali jsme stovky pytlů a průběžně sbírali zpětnou vazbu, abychom si byli 100% jistí, že Rufruf funguje. A fungoval.

Náš tým

Milan & Tobýsek

Pro Milana je jeho retrívr Tobýsek nejlepší kámoš. Poznáte to jednoduše už z toho, jak o něm mluví. Milan je tvůrcem myšlenky Rufrufu a celý projekt zároveň vede. Má bohaté zkušenosti s řízením provozu a stará se o to, abychom fungovali jako dobře namazaný stroj, i když jsme jen lidé.

Pavel & Ketyna

Pavel má rád anglické kokršpaněly. A jméno Ketyna. Proto má už třetí kokršpanělku Ketynu v řadě. Nejradši s ní lehává na gauči a v posteli. I když je to lovecký pes, loví maximálně tak ve snu. Je to už stará bába, proto přemýšlel, jak jí poskytnout to nejlepší, aby tu s námi byla co nejdéle. V Rufrufu má na starosti marketing a snaží se zajistit, aby vaše zkušenost s Rufrufem byla co nejpříjemnější.

Tomáš & Aldo a Danýsek

Tomáš je členem smečky se dvěma jezevčíky, Aldou a Danýskem. O jezevčících se říká, že jsou jizliví, což ale o těchto dvou vůbec neplatí, ba naopak - možná to bude tím, že dostávají Rufruf? Tomáš má v týmu nastarosti především vztah s dodavateli, každý den usiluje o to, aby granule Rufruf dosahovaly té nejvyšší kvality.

Andrej & Benji

Andrej je náš IT člověk s duší pejskaře-intelektuála. Od svých 14 let má čistokrevného labradora Benjiho, který nikdy nedělá nic, co nechce a občas nemá problém kvůli tomu vypadat jako pitomec. (Radši nebudeme říkat “jaký pán, takový pes”...) Benji se jmenuje celým jménem Benjamin Franklin, ale do průkazu se mu vejde pouze “Benjamin Frankl”.

Honza & Týna

Honza je aktuálně pejskař v útlumu. Doma v Uherském Hradišti míval jezevčici Týnu (už je v psím nebi, ať je jí země lehká), ale po přestěhování do Prahy si zatím žádnou náhradnici nepořídil. Jako by to šlo, když každý pes je unikát… V Rufrufu se stará o finance - když my jsme venku, on v kanceláři platí faktury.

Podívejte se na unikátní recepturu přesně pro vašeho psa

Vyplňte dotazník a získejte Rufruf granule na míru.