Znovu jsme se zamysleli, jak by měla vypadat psí strava

Sestaveno odborníky

Aby byly naše receptury vyvážené a kompletní, vytváříme naše receptury s předními českými veterináři a odborníky na psí stravu.

Přírodní ingredience

Naše granule obsahují přírodní ingredience, jako čerstvé maso, mrkev nebo sladké brambory, které byste mohli jíst i vy.

Bez chemických látek

Přírodní ingredience nepotřebují vylepšit, proto naše granule nepotřebují umělé příměsi či dochucovadla.

Ingredience, co dávají smysl

Maso slouží jako hlavní zdroj energie pro psy. Z tohoto důvodu je vysoký obsah masa absolutní nutností pro vhodnou a dobře vyváženou stravu. Maso a ryby v našich směsích jsou přirozeným zdrojem vysoce kvalitních bílkovin a mastných kyselin, které podporují zdravou pokožku a srst a udržují psy v optimálním stavu. Při výběru sacharidů jsme se zaměřovali na jejich lehkou stravitelnost, výživovou hodnotu a obsah vlákniny. Nikdy nepřidáváme umělé barviva nebo příchutě, ale přidáme nezbytné esenciální živiny (jako vitamíny a minerály), kde je to nutné k zajištění úplného a optimalizovaného jídla.

Kuřecí prsa

Kuřecí maso je snadno stravitelný zdroj proteinů bohatý na amino kyseliny. Zároveň obsahuje vitamín B a železo, které pomáhají udržet zdraví vašeho miláčka.

Batáty

Zdroj sacharidů přispívající k udržení ideální hladiny cukru v krvi. Jsou bohaté na hořčík a draslík – minerály, které podporují srdeční činnost.

Losos

Losos je přirozeně bohatý na omega 3 mastné kyseliny, které mají protizánětlivé účinky a blahodárně působí na srst a klouby.

Bylinky

Bylinky obsahují nezbytné vitamíny A a C, železo a antioxidanty, které napomáhají správnému trávení.

Mrkev

Mrkev je dobrý zdroj vitamínu A, který může pomoci zlepšit zrak.

Hrášek

Hrášek je bohatý na vitamín K, který blahodárně působí na srdce, pevnost kostí a zdravé zuby.

Sestaveno odborníky

Na tvorbě našich granulí se podílejí výživoví specialisté a veterináři, kteří nám pomáhají formulovat vyvážené receptury odpovídající individuálním potřebám každého psa. Dokážeme namíchat tisíce kombinací a pokrýt tak široké spektrum potřeb našich zákazníků a přitom ke každému přistupovat velmi individuálně. Samotné směsi jsou pak ručně připravovány v České republice a splňují nejvyšší normy kontroly kvality.

Rufruf se přizpůsobí vývoji vašeho psa

Jak váš pes stárne, jeho výživové potřeby se také postupně mění. Náš mix se tak v průběhu času plynule přizpůsobuje změnám, kterými váš pes prochází. Pečlivě a automaticky upravujeme rovnováhu živin, jako jsou bílkoviny, tuky, vlákniny a sacharidy, v souladu s jeho měnícími se potřebami.

Podívejte se na unikátní recepturu přesně pro vašeho psa

Vyplňte dotazník a získejte Rufruf granule na míru.