Připraveno s láskou z opravdových surovin

Získat unikátní stravu

Znovu jsme se zamysleli, jak by měla vypadat psí strava

Sestaveno odborníky

Aby byly naše receptury vyvážené a kompletní, vytváříme naše receptury s předními českými veterináři a odborníky na psí stravu.

Přírodní ingredience

Naše granule obsahují přírodní ingredience, jako čerstvé maso, mrkev nebo sladké brambory, které byste mohli jíst i vy.

Bez chemických látek

Přírodní ingredience nepotřebují vylepšit, proto naše granule nepotřebují umělé příměsi či dochucovadla.

Sestaveno odborníky

Na tvorbě našich granulí se podílejí výživoví specialisté a veterináři, kteří nám pomáhají formulovat vyvážené receptury odpovídající individuálním potřebám každého psa. Dokážeme namíchat tisíce kombinací a pokrýt tak široké spektrum potřeb našich zákazníků a přitom ke každému přistupovat velmi individuálně. Samotné směsi jsou pak ručně připravovány v České republice a splňují nejvyšší normy kontroly kvality.

Rufruf se přizpůsobí vývoji vašeho psa

Jak váš pes stárne, jeho výživové potřeby se také postupně mění. Náš mix se tak v průběhu času plynule přizpůsobuje změnám, kterými váš pes prochází. Pečlivě a automaticky upravujeme rovnováhu živin, jako jsou bílkoviny, tuky, vlákniny a sacharidy, v souladu s jeho měnícími se potřebami.

Výživový plán na míru vašemu pejskovi

Vaše první dodávka obsahuje výživový plán vašeho psa s rozpisem plánu stravování a denní velikosti porce. V balení najdete i speciální odměrku, abyste mohli snadno určit přesnou dávku krmiva. Pokud má váš pes nadváhu nebo naopak podváhu, směs připravíme tak, aby se vrátil do ideálního stavu.

Začít s dotazníkem