4 tipy na aktivity se psem, při kterých zaručeně zhubnete!

Trápí vás nadváha ale nebaví vás trávit dlouhé hodiny o samotě ve fitku? Máme pro vás 4 tipy na aktivity se svým psem, při kterých zaručeně zhubnete a zlepšíte fyzičku sobě i svému čtyřnohému parťákovi.

Číst dál...

10 důležitých věcí o Chodském Psovi, které musíte vědět

Chodský pes je chundeláč, kterého byste mohli lehce zaměnit za německého ovčáka, ovšem nenechte se mýlit, tenhle krasavec má svou originální povahu. Je vhodný pro rodinu s dětmi? A jak vychází s ostatními domácími mazlíčky? Sepsali jsme pro vás detailní článek, ve kterém se dozvíte vše, co potřebujete vědět o tomto plemeni vědět.

Číst dál...

10 důležitých věcí o Irském Setrovi, které musíte vědět

Dlouhé nohy, mahagonové zbarvení a ladný pohyb dělá z irského setra elegána mezi psími plemeny. Nenechte se však mýlit, tahle uhlazená a jemná skořápka skrývá pořádného čertíka s celoživotním nastavením veselého štěněte. Vše co potřebujete o tomto plemeni vědět jsme pro vás sepsali do tohoto článku.

Číst dál...

10 důležitých věcí, které musíte o Australském Ovčákovi vědět

Australský ovčák je mimořádně inteligentní, které disponuje velkým množstvím energie. Máme pro vás užitečné rady a tipy, které každý majitel tohoto impozantního psa zaručeně musí znát.

Číst dál...

10 důležitých věcí o Německém Ovčákovi, které musíte vědět

Německý ovčák je mimořádně inteligentní, velice učenlivý a oddaný psí společník, který skvěle přilne ke svému pánovi. Máme pro vás užitečné rady a tipy, které každý majitel tohoto impozantního psa zaručeně musí znát.

Číst dál...

10 důležitých věcí o Jack Russel Teriérovi, které musíte vědět

Jack Russel teriér je velmi inteligentní a energický psík s obří vůlí a nikdy nekončícím elánem. Máme pro vás užitečné rady a tipy, které každý majitel tohoto hravého psíka zaručeně musí znát.

Číst dál...

10 důležitých věcí o Bernském Salašnickém Psovi, které musíte vědět

Bernský salašnický pes je bezmezně oddaný ochranář své rodiny, který v obřím těle skrývá velmi citlivé jádro. Máme pro vás užitečné rady a tipy, které každý majitel tohoto impozantního psa zaručeně musí znát.

Číst dál...

10 důležitých věcí o Bostonském Teriérovi, které musíte vědět

Bostonský teriér je ideální do menších obytných prostor, pro začátečníky i seniory. Pronikavé, velké oči, malý čumáček a zdravá tvrdohlavost, je to prostě velký srdcař v malém balení.

Číst dál...

10 důležitých věcí o Border Terierovi, které musíte vědět

Border teriér je mimořádně přizpůsobivý a inteligentní psík, který disponuje velkým množstvím energie. Máme pro vás užitečné rady a tipy, které každý majitel tohoto přátelského psíka zaručeně musí znát.

Číst dál...

10 důležitých věcí o Irském Vlkodavovi, které musíte vědět

Vlídný obr, který bude potřebovat nejen hodně místa ve vašem srdci, ale hlavně ve vaší posteli, to je irský vlkodav. Jejich pojmenování určitě neodpovídá jejich povaze, rozhodně to nejsou žádné bestie. Ale jak tyhle obry vlastně popsat? Jednoduše! Impozantní tělo a neuvěřitelně klidná povaha. Vše co potřebujete o vlkodavovi vědět jsme pro vás sepsali do tohoto článku.

Číst dál...

10 důležitých věcí o Stafordšírském Bulteriérovi, které musíte vědět

Hledáte psího parťáka, který vám bude krýt záda? Stafík je plemeno, které změní váš dosavadní život. Vše co potřebujete vědět o tomto plemeni naleznete v našem článku.

Číst dál...

10 důležitých věcí o Labradorském Retrivrovi, které musíte vědět

Labradorský retrívr je neuvěřitelně společenské psí plemeno, které se stane rychle neodmyslitelnou součástí vaší rodiny. Máme pro vás užitečné rady a tipy, které by měl každý majitel tohoto rodinného psa vědět.

Číst dál...

10 důležitých věcí o Havanském Psíkovi, které musíte vědět

Hledáte psího parťáka, který vám dodá lásku a pochopení? Havanský psík je plemeno, které vás bude bezmezně milovat. Vše co potřebujete vědět o tomto plemeni naleznete v našem článku.

Číst dál...

10 důležitých věcí o Zlatém Retrívrovi, které musíte vědět

Zlatý retrívr je ten nejlepší možný rodinný a společenský pes, který se dlouhodobě řadí mezi nejoblíbenější plemena vůbec. Láskyplný pohled a velké srdce, to je základní charakteristika, která popisuje tohohle zlaťáka. Jejich povaha je opravdu za odměnu, proto pokud nepodceníte socializaci, získáte jednoho z nejspolečenštějších psů na světě. Nyní si přiblížíme tohle plemeno o něco více a ukážeme si, jak z něho udělat dokonalého psího parťáka.

Číst dál...

10 důležitých věcí o Border Kolii, které musíte vědět

Hledáte psího parťáka, který vám bude krýt záda? Border kolie je plemeno, které změní váš dosavadní život. Vše co potřebujete vědět o tomto plemeni naleznete v našem článku.

Číst dál...

8 semen se zázračným účinkem na psí organismus

Takzvané superpotraviny jsou často skloňovaným termínem u všech, kteří se zajímají o výživu. Věděli jste, že své místo mají i v krmení domácích mazlíčků?

Číst dál...

6 ověřených rad pro péči o staré psy

Je váš pes po dlouhé procházce unavený nebo si už nedokáže bezbolestně vylézt do postele? V tomto momentu je potřeba se začít zajímat, jak správně pečovat o psího seniora.

Číst dál...

Alergie na psí srst, co dělat, když chcete mít doma chlupáče

Trpíte alergiemi na psí srst a přesto chcete sdílet domácnost s čtyřnohým kamarádem? Sepsali jsme pro vás vše, co potřebujete vědět, když jste alergik a přesto chcete doma psa.

Číst dál...

Jak poznat, kdy vyhledat veterináře?

Všichni jsme jistě zažili situaci, ve které vidíme, že náš pes není ve své kůži ale veterinář má už zavřeno. Jak ale poznat, že se jedná o skutečnou pohotovost, nebo méně závažný problém, který může počkat do dalšího dne?

Číst dál...

Jak bezpečně vytáhnout psovi klíště

V zimě není problém. S přicházejícím jarem se však začínají o slovo hlásit malí, nebezpeční a téměř nezničitelní parazité, se kterými se setkal snad každý chovatel psů. Umíte si však s tímto cizopasníkem správně poradit? A jak zkusit předejít jejich výskytu?

Číst dál...