▷10 důležitých věcí, které musíte vědět o jezevčíkovi

Jezevčík je sebevědomý a velmi tvrdohlavý pes s dlouhým tělem na krátkých nohách. Jezevčík má silně vyvinuté lovecké pudy a tvrdou palici, proto je potřeba ho vychovávat důsledně. Máme pro vás užitečné rady a tipy, které každý majitel tohoto psa zaručeně musí znát.

Číst dál...

▷10 důležitých věcí, které musíte vědět o belgickém ovčákovi

Belgický ovčák je plemeno s neutuchajícím zápalem a chutí pracovat. Je mimořádně inteligentní, disponuje nekonečným množstvím energie a má chuť se učit. Máme pro vás užitečné rady a tipy, které každý majitel tohoto plemene zaručeně musí znát.

Číst dál...

▷10 důležitých věcí, které musíte vědět o anglickém kokršpanělovi

Anglický kokršpaněl je přirozeně inteligentní a disponuje značným množstvím energie. Máme pro vás užitečné rady a tipy, které každý majitel tohoto impozantního psa zaručeně musí znát.

Číst dál...

Proč mají psi alergii na maso?

Jak je možné, že má masožravec alergii na maso? A jak alergii u psa předcházet? To vše se dozvíte v tomto článku

Číst dál...

Můžou granule způsobit u psa rakovinu?

Má psí stravování vliv na vývoj rakoviny v psím organismu? A jak správně krmit psa, aby se riziko rakoviny snížilo? To vše se dozvíte v tomto článku.

Číst dál...

Historie komerčních psích krmiv

Kdy a proč vznikly granule pro psy? A jsou vůbec granule opravdu tak zdravé, jak výrobci tvrdí? Více o historii psího krmiva si přečtete zde v článku.

Číst dál...

Druhově přirozená strava psů

Jsou granule skutečně zdravá a přirozená strava pro psa? Slyšeli jste o konceptu druhově přirozené stravy? Přečtěte si více o tom, jak zajistit psovi skutečně zdravou potravu.

Číst dál...

Historie psa: z vlka lidským společníkem

Nejen nejlepším, ale i nejstarším přítelem člověka je pes. Naše společná historie se začala psát před desítkami tisíc let. Díky analýzám mitochondriální DNA víme, že naši čtyřnozí přátelé mají jediného společného předka, vlka obecného.

Číst dál...

4 zaručené tipy, co dělat, když pes nechce granule nebo nedojídá

Máte doma mlsouna, který ohrnuje nos nad vším co mu naservírujete? Vyzkoušejte naše 4 zaručené tipy, které pomáhají s krmením i těm nejvíce vybíravým psům.

Číst dál...

▷10 důležitých věcí, které musíte vědět o australském ovčákovi

Australský ovčák je mimořádně inteligentní, které disponuje velkým množstvím energie. Máme pro vás užitečné rady a tipy, které každý majitel tohoto impozantního psa zaručeně musí znát.

Číst dál...

▷Jak správně krmit štěně

Zdravý životní styl začíná u vašich čtyřnohých přátel v jejich misce. Poznejte, co vašemu štěňátku vyhovuje a nejděte mu tu nejlepší variantu na celý život.

Číst dál...

▷10 důležitých věcí, které musíte vědět o border kolii

Hledáte psího parťáka, který vám bude krýt záda? Border kolie je plemeno, které změní váš dosavadní život. Vše co potřebujete vědět o tomto plemeni naleznete v našem článku.

Číst dál...

▷Jak správně krmit štěně velkých plemen

Štěňata velkých a obřích psích plemen jsou nádherná, a přesto, že na počátku mohou mást svojí velikostí, velmi brzy několikanásobně zvětší své rozměry. Je proto nezbytné, zajistit jim správnou výživu, aby se jejich pohybový aparát vyvinul tak jak má.

Číst dál...

▷Co dělat, když si domů přivezu štěně

Univerzální návod na každého psa nenajdete, přesto existují základní poučky a rady, jak s nimi pracovat. My jsme se je pokusili dát všechny dohromady a sepsat přehledný návod pro všechny, kteří si domů plánují přivést čtyřnohého parťáka.

Číst dál...

▷10 důležitých věcí, které musíte vědět o bostonském teriérovi

Bostonský teriér je ideální do menších obytných prostor, pro začátečníky i seniory. Pronikavé, velké oči, malý čumáček a zdravá tvrdohlavost, je to prostě velký srdcař v malém balení.

Číst dál...

▷10 důležitých věcí, které musíte vědět o border teriérovi

Border teriér je mimořádně přizpůsobivý a inteligentní psík, který disponuje velkým množstvím energie. Máme pro vás užitečné rady a tipy, které každý majitel tohoto přátelského psíka zaručeně musí znát.

Číst dál...

Tipy na vánoční dárky pro milovníky pejsků

Nevíte, čím byste obdarovali své pejskomilné kamarády ? Zde jsme pro vás připravili 6 tipů na vánoční dárky, které ocení každý chovatel psů.

Číst dál...

6 nejlepších filmů se psí tematikou

Pokud hledáte inspiraci pro páteční večery nebo nedělní odpoledne, máte štěstí. Sepsali jsme pro vás 6 tipů na nejlepší filmy ve kterých nehraje hlavni roli nikdo jiný než pes. Tak se pohodlně usaďte, protože z našich tipů si vybere opravdu každý.

Číst dál...

▷Jak vybrat správná antiparazitika pro vaše pejsky

Klíšťata a blechy se začínají s nadcházejícím teplým počasím vyskytovat opět častěji. A jelikož je pro ně kožíšek vašeho pejska ideálním hotelem, je potřeba překazit jim ubytování.

Číst dál...

▷10 důležitých věcí, které musíte vědět o stafordšírském bulteriérovi

Hledáte psího parťáka, který vám bude krýt záda? Stafík je plemeno, které změní váš dosavadní život. Vše co potřebujete vědět o tomto plemeni naleznete v našem článku.

Číst dál...